SMĚNY


Plánování směn

Plánovaní směn je hračkou. Stačí vyplnit jednoduchý formulář na adrese www.refreshbistro.cz/pozadavky a je to. Platí jen jedno, požadavky na další týden je nutné vždy naplánovat nejpozději v pondělí předchozího. Nejpozději v pondělí tedy odesíláme požadavky na týden, který začíná příštím pondělí.


Aplikace Směny.cz (pro mobil i PC)

Kalendář se směnami naleznete vždy v aplikaci Směny.cz. Ve chvíli, kdy přidáme směny na příští týden Vám vždy zašleme do emailu informaci o tom, že jsou směny již k dispozici.


Do kalendáře se jednoduše přihlásíte pomocí svého hesla a emailu, který si zvolíte při nástupu do zaměstnání (jakmile Vás přidáme do systému, přijde Vám žádost o vytvoření hesla).


Přihlášení do aplikace

Webové rozhraní

Přihlášení provedete pomocí adresy www.smeny.cz/prihlaseni - stačí zadat svůj email a heslo. Pokud heslo zapomenete, klikněte pod formulářem na možnost "zapomenuté heslo" a bude Vám zasláno nové. Pokud jste u nás nováčkem a stále nemáte přístup, kontaktujte nás.

Mobilní aplikace (doporučujeme)

Stáhněte si do svého telefonu aplikaci Směny.cz a vše máte kdykoliv po ruce - stačí zadat svůj email a heslo. Pokud heslo zapomenete, lze obnovit pouze pomocí webového rozhraní. Pokud jste u nás nováčkem a stále nemáte přístup, kontaktujte nás.


Potřebujete radu? Napište nám na mzdy@refreshbistro.cz nebo volejte +420 774 378 976